Hakkımızda

US-KA MİMARLIK MÜHENDİSLİK HİZM. SERA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD.ŞTİ.

USKA SERATürkiye’nin en büyük sera fabrikalarından birisinin burada olduğunu biliyor muydunuz!!!

US-KA Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Sera Konstrüksiyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şirketi 1994 yılında inşaat sektörüne hizmet vermek üzere kurulmuştur.

US-KA Mimarlık Mühendislik Hizmetleri Sera Konstrüksiyon Sistemleri, 1998 yılında Antalya merkezde küçük bir atölyede başlattığı sera konstrüksiyonu üretim çalışmalarını, birkaç yıl içerisinde Antalya Kumluca’ya taşımıştır. 

Sektörün büyümesi ve gelişmesine paralel olarak, pazardan gelen yoğun taleplerle mevcut durumu ile yetinmeyip, her zaman gelişmeyi kendine temel felsefe olarak benimseyen şirketimiz, 2013 yılı Ocak ayından itibaren Antalya Finike-Hasyurt’daki entegre tesiste sera aksesuarları üretimi ve anahtar teslimi proje taahhüt hizmetleri sunmaya devam etmektedir

Tarım ve gıda sektöründeki gelişmelere bağlı olarak, özellikle örtü altı tarımdaki modernizasyon ve buna bağlı verimlilik artışı sağlama nedeniyle, bugüne kadar kullanılan geleneksel sera konstrüksiyon sistemlerinin yenilenmesi, daha fonksiyonel teknolojik donanımlı ısıtma soğutma gübreleme alanlarında da bilgisayar kontrollü sistemlerin kurulması ortaya çıkmıştır.Bu gelişmeleri yakından takip eden firmamız, hem ekonomik hem modern hem de uzun ömürlü seralarıyla hizmetinizdedir.

22 yıllık tecrübemiz ve teknolojik yatırımlarımızla, müşteri odaklı pazarlama anlayışımız ve müşterilerimizle sürdürülebilir işbirlikleri yapmak üzere, onları iş ortağımız olarak gören bir yaklaşımla, tüm çalışanlarımızın katkısı ile şirketimizi rakipsiz kılmak en temel politikamızdır

İster anahtar teslim proje ister sera malzemesi her türlü ihtiyacınızı karşılamak için Biz buradayız!!!.